Kabel SAVIO CL-137 (DisplayPort M - DisplayPort M; 3m; kolor czarny)
Symbol: CL-137
Dostępność: 6 szt.
Cena: 34.94 Cena przed promocją: 38.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-137
Dostępność: 6 szt.
Cena: 34.94 Cena przed promocją: 38.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Złącze 1 | Męska |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Nie używać uszkodzonych kabli.
• Unikać kontaktu z wodą.