Kabel OTG USB 3.0 Vention USB-C do USB-A 0,15 M szary stop aluminium
Symbol: CCXHB
Dostępność: 6 szt.
Cena: 30.68 Cena przed promocją: 34.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCXHB
Dostępność: 6 szt.
Cena: 30.68 Cena przed promocją: 34.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Nylon, Termoplastyczny elastomer |
| Złączka 2 | USB A |
| Rozmiar przewodu AWG | 30/22 |
| Złącze 2 | Męska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Materiał przewodzący | Miedź cynowa |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Materiał obudowy złącza | Aluminium |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 1 | USB C |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prąd wejściowy (maks.) | 2 A |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Średnica przewodu | 4,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 100mm |