Kabel Lanberg CA-USBE-12CC-0018-TR (USB 2.0 M - USB 2.0 F; 1,8m; kolor biały)
Symbol: CA-USBE-12CC-0018-TR
Dostępność: 19 szt.
Cena: 6.71 Cena przed promocją: 7.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBE-12CC-0018-TR
Dostępność: 19 szt.
Cena: 6.71 Cena przed promocją: 7.46 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | USB A |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | USB A |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.