Kabel Lanberg CA-HDMI-10CC-0100-BK (HDMI M - HDMI M; 10m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-10CC-0100-BK
Dostępność: 27 szt.
Cena: 36.19 Cena przed promocją: 40.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-HDMI-10CC-0100-BK
Dostępność: 27 szt.
Cena: 36.19 Cena przed promocją: 40.21 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 10 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Szybkość przesyłania danych | 10,2 Gbit/s |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze 1 | Męska |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 60mm |
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.