Kabel Lanberg CA-DPDP-10CC-0030-BK (DisplayPort M - DisplayPort M; 3m; kolor czarny)
Symbol: CA-DPDP-10CC-0030-BK
Dostępność: 45 szt.
Cena: 26.84 Cena przed promocją: 29.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-DPDP-10CC-0030-BK
Dostępność: 45 szt.
Cena: 26.84 Cena przed promocją: 29.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ochrona zawartości Display Port (DPCP) | Tak |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Złącze 1 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość kabla | 3 m |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Szybkość przesyłania danych | 17,28 Gbit/s |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza | Polietylen o niskiej gęstości (LDPE) |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Nie używać uszkodzonych kabli.
• Unikać kontaktu z wodą.