Kabel IBOX USB 2.0 A-B M/M 1,8M DRUKARKA IKU2D18 (USB 2.0 typu A M - USB 2.0 typu B M; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: IKU2D18
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.98 Cena przed promocją: 6.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IKU2D18
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.98 Cena przed promocją: 6.64 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | USB A |
| Złączka 2 | USB B |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Wieszana saszetka |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.