Kabel GEMBIRD PC-189 (C13 / IEC C13 / IEC 320 C13 - C14 ; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: PC-189
Dostępność: 66 szt.
Cena: 7.11 Cena przed promocją: 7.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PC-189
Dostępność: 66 szt.
Cena: 7.11 Cena przed promocją: 7.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | C14 panel |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | C14 panel |
| Złącze 1 | Męska |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 117 g |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie używać kabla, jeśli jest uszkodzony.
• Przechowywać kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu kabla z wodą.