Kabel GEMBIRD CCP-USB2-AMAM-6 (USB 2.0 typu A M - USB 2.0 typu A M; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CCP-USB2-AMAM-6
Dostępność: 195 szt.
Cena: 7.15
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCP-USB2-AMAM-6
Dostępność: 195 szt.
Cena: 7.15
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | USB A |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.