Kabel GEMBIRD CC-DPM-DVIM-6 (DisplayPort M - DVI-D M; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CC-DPM-DVIM-6
Dostępność: 58 szt.
Cena: 32.24 Cena przed promocją: 35.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-DPM-DVIM-6
Dostępność: 58 szt.
Cena: 32.24 Cena przed promocją: 35.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | DVI |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Nie używać uszkodzonych kabli.
• Unikać kontaktu z wodą.