Kabel GEMBIRD CC-DP2-6 (DisplayPort M - DisplayPort M; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CC-DP2-6
Dostępność: 777 szt.
Cena: 17.69 Cena przed promocją: 19.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-DP2-6
Dostępność: 777 szt.
Cena: 17.69 Cena przed promocją: 19.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 142 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 132 g |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 125mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Nie używać uszkodzonych kabli.