Kabel Ethernet Vention Cat8 SFTP 40Gbps 2GHz 5m
Symbol: IKABJ
Dostępność: 8 szt.
Cena: 62.87 Cena przed promocją: 69.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IKABJ
Dostępność: 8 szt.
Cena: 62.87 Cena przed promocją: 69.86 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 5 m |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 40 Gigabit Ethernet |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Standard kabla | Cat8 |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Materiał przewodzący | Miedź beztlenowa |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Częstotliwość | 2000 MHz |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wymiary złącza 2 (SxGxW) | 11,5 x 7,6 x 42,6 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6,4 mm |
| Wymiary złącza 1 (SxGxW) | 11,5 x 7,6 x 42,6 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 130mm |