KZ ZSX NO MIC - Słuchawki dokanałowe
Symbol: ZSX
Dostępność: 2 szt.
Cena: 318.22 Cena przed promocją: 353.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ZSX
Dostępność: 2 szt.
Cena: 318.22 Cena przed promocją: 353.58 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 31 g |
| Długość kabla | 1,25 m |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Douszny |
| Odłączany kabel | Tak |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Impedancja | 24 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 7 - 40000 Hz |
| Czułość słuchawek | 111 dB |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica przetwornika | 10 mm |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Szerokość | 114mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 84mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.