KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - Słuchawki dokanałowe
Symbol: ZS10 PRO 2
Dostępność: 8 szt.
Cena: 246.65 Cena przed promocją: 274.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ZS10 PRO 2
Dostępność: 8 szt.
Cena: 246.65 Cena przed promocją: 274.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Styl noszenia | Douszny |
| Odłączany kabel | Tak |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel słuchawkowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Silikonowe końcówki uszne (S, M, L) x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Czułość słuchawek | 108 dB +/- 3 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 40000 Hz |
| Impedancja | 28 Ω |
| Średnica przetwornika | 10 mm |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 34mm |
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.