KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE ALK.LR6 BLISTER [KPL=4SZT]
Symbol: 30952027
Dostępność: 46 szt.
Cena: 7.29 Cena przed promocją: 8.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30952027
Dostępność: 46 szt.
Cena: 7.29 Cena przed promocją: 8.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Średnica | 14,1 cm |
| Waga produktu | 23 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 54 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Pojemność baterii | 2700 mAh |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | AA |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.