KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE ALK.LR3 BLISTER [KPL=4SZT]
Symbol: 30951990
Dostępność: 38 szt.
Cena: 7.29 Cena przed promocją: 8.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30951990
Dostępność: 38 szt.
Cena: 7.29 Cena przed promocją: 8.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12 g |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Średnica | 1,05 cm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 75% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 54 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 25 °C |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii | 1050 mAh |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Wolne od Metali ciężkich | Cd (kadm) |
| Wolne od Metali ciężkich | Pb (ołów) |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 13mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.