KODAK BATERIE ALKALICZNE XTRALIFE AAA LR3 5+5 (10PACK)
Symbol: 30423466
Dostępność: 46 szt.
Cena: 18.05 Cena przed promocją: 20.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30423466
Dostępność: 46 szt.
Cena: 18.05 Cena przed promocją: 20.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Ilość dołączonych baterii | 10 szt. |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Ilość | 10 szt. |
| Szerokość | 167mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 120mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.