KINGSTON DYSK SSD SFYR2S/1T0 1TB FURY Ren. NVMe
Symbol: SFYR2S/1T0
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2002.06 Cena przed promocją: 2224.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SFYR2S/1T0
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2002.06 Cena przed promocją: 2224.51 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Zewnętrzna pamięć podręczna DDR | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 11000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 14200 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 2200000 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Losowy zapis (4KB) | 2150000 IOPS |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Pobór mocy (max) | 6,6 W |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,3 mm |
| Waga produktu | 7,3 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Głębokość opakowania | 17,5 mm |
| Szerokość opakowania | 72,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 32 g |
| Wysokość opakowania | 128,5 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 139,7 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 184,2 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 811,91 g |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 222,2 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 70mm |