KATTOVIT Sensitive 4kg
Dostępność: 3 szt.
Cena: 171.23 Cena przed promocją: 190.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 3 szt.
Cena: 171.23 Cena przed promocją: 190.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 4 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Nie zawiera ziarna | Tak |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Seria | KATTOVIT Feline Diet |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Ilość | 1 |
| Białko | 32% |
| Zawartość tłuszczu | 22% |
| Fosfor | 0,9% |
| Zawartość selenu | 0,09 mg/kg |
| Wapń | 1,1% |
| Zawartość witaminy D3 | 168 IU/kg |
| Zawartość witaminy E | 168 mg/kg |
| Włókna surowe | 7% |
| Zawartość cynku | 92 mg/kg |
| Zawartość jodu | 4,8 mg/kg |
| Metaboliczna energia (ME) | 419 kcal/kg |
| Zawartość witaminy A | 16800 IU/kg |
| Szerokość | 281mm |
| Długość | 391mm |
| Wysokość | 124mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.