KABEL DRUT UTP KAT. 5e 305m szary PFM920I-5EUN
Symbol: PFM920I-5EUN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 372.55 Cena przed promocją: 413.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PFM920I-5EUN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 372.55 Cena przed promocją: 413.94 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor produktu | Biały |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 305 m |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złącze 2 | Nie |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
| Złączka 1 | Nie |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,6 kg |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 200mm |