Josera JosiDog Economy - sucha karma dla psa - 15 kg
Dostępność: 0 szt.
Cena: 137.53 Cena przed promocją: 152.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 137.53 Cena przed promocją: 152.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 15 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Smak karmy | Wieprzowina |
| Smak karmy | Warzywo |
| Seria | JOSERA JosiDog |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Szerokość | 567mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.