John Dog PUMPKIN Puppy dzik,królik,dynia 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.53 Cena przed promocją: 20.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.53 Cena przed promocją: 20.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | JOHN DOG Pumpkin |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 800 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Wiek pupila | Junior |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Białko | 10,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5,8% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.