John Dog GOOD FORM DOROSŁY JAGNIĘCINĘ KARMA 800g
Dostępność: 2 szt.
Cena: 18.59 Cena przed promocją: 20.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 2 szt.
Cena: 18.59 Cena przed promocją: 20.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 800 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bez cukru | Tak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | JOHN DOG Good form |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Zawartość wilgoci | 75,2% |
| Białko | 12,8% |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 7,4% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 120mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.