John Dog GOOD Adult kurczak z wołowiną12 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 115.24 Cena przed promocją: 128.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 115.24 Cena przed promocją: 128.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Bez laktozy | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Smak karmy | Wołowina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość psa | Rasy psów małych (4 -14 kg) |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Wołowina |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Włókna surowe | 3% |
| Białko | 26% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 500mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.