John Dog 99 menu dorosły królik karma mokra dla kota 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.53 Cena przed promocją: 13.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.53 Cena przed promocją: 13.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Królik |
| Seria | JOHN DOG 99 Menu |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Dla diet eliminacyjnych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Białko | 7,5% |
| Zawartość wilgoci | 84% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Szerokość | 78mm |
| Długość | 111mm |
| Wysokość | 78mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.