JOSERA NatureCat - sucha karma dla kota - 2kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 74.01 Cena przed promocją: 82.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 74.01 Cena przed promocją: 82.23 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Smak karmy | Drób |
| Smak karmy | Łosoś |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 2 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | JOSERA Super Premium |
| Ilość | 1 |
| Włókna surowe | 2% |
| Zawartość witaminy A | 24000 IU/kg |
| Popiół surowy | 6,8% |
| Zawartość witaminy D3 | 1800 IU/kg |
| Białko | 33% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Zawartość witaminy E | 220 mg/kg |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 220mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.