JOSERA NatureCat - sucha karma dla kota - 10 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 264.64 Cena przed promocją: 294.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 264.64 Cena przed promocją: 294.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Ryba |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 10 kg |
| Ilość | 1 |
| Seria | JOSERA Super Premium |
| Białko | 30% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 371mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.