JOSERA JosiCat Crispy Duck - sucha karma dla kota - 18 kg
Dostępność: 18 szt.
Cena: 210.37 Cena przed promocją: 233.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 18 szt.
Cena: 210.37 Cena przed promocją: 233.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 18 kg |
| Smak karmy | Kaczka |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Seria | JOSERA JosiCat |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Ryby |
| Główny smak | Kaczka |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Ilość | 1 |
| Białko | 72% |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 380mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.