JM SANTE VET PROTECTOR JAMA USTNA MUKO na infekcje stany zapalne 15ml
Dostępność: 6 szt.
Cena: 66.59 Cena przed promocją: 73.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 6 szt.
Cena: 66.59 Cena przed promocją: 73.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Kategoria produktu | Higiena jamy ustnej |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Waga produktu | 100 g |
| Pojemność | 15 ml |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.