JM SANTE VET PROTECTOR GASTRO APETYT STOP 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 47.24 Cena przed promocją: 52.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 47.24 Cena przed promocją: 52.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Hamowanie nadmiernego apetytu |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 150 g |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Hamowanie nadmiernego apetytu |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 67mm |
| Wysokość | 125mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.