JM SANTE POLIDERM HIPOALERGICZNY SZTYFT NA ŁAPY 14,5g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 57.71 Cena przed promocją: 64.12 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 57.71 Cena przed promocją: 64.12 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Maść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pielęgnacja łap |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona łap |
| Waga produktu | 14,5 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 46mm |
| Wysokość | 30mm |
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.