Interkom motocyklowy INTERPHONE TOUR HD, komplet na 1 kask
Symbol: TOUR HD
Dostępność: 12 szt.
Cena: 800.30 Cena przed promocją: 889.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TOUR HD
Dostępność: 12 szt.
Cena: 800.30 Cena przed promocją: 889.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny zasięg | 1500 m |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Automatyczna regulacja głośności | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewody | Kabel do ładowania |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas pracy baterii | Do 20 godzin |
| Szerokość | 228mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 150mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.