Inhalator IH 15
Symbol: IH15
Dostępność: 1 szt.
Cena: 177.30 Cena przed promocją: 197.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IH15
Dostępność: 1 szt.
Cena: 177.30 Cena przed promocją: 197.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Inhalator IH 15
Łatwa inhalacja - codziennie
Inhalator IH 15 firmy Beurer zapewnia skuteczną nebulizację leków w celu szybkiego i ukierunkowanego leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych. Intuicyjna obsługa jednym przyciskiem sprawia, że stosowanie jest wyjątkowo łatwe i idealne w codziennym użytku. Dzięki kompaktowej, niewiele większej od smartfona konstrukcji, IH 15 znakomicie pasuje do każdej codziennej sytuacji.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Inhalator |
| Wskaźnik MMAD / MMD | 4.12 μm |
| Ciśnienie | 0.6 bar |
| Nebulizacja | 0.25 ml/min |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały Granatowy |
| Wymiary |
11.2 x 5.9 x 4.6 cm |
| Waga | 317 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |