IPhone 17e 512GB Czarny
Symbol: MHRY4HX/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4967.10 Cena przed promocją: 5519.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MHRY4HX/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4967.10 Cena przed promocją: 5519.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
iPhone 17e
Mnóstwo korzyści
Rozsądny. I genialny.
iPhone 17e ma wiele fantastycznych funkcji iPhonea 17. I rewelacyjnie przyjazną cenę. Został wyposażony w taką samą warstwę Ceramic Shield 2 z jeszcze wyższą odpornością na zarysowania, czip A19 najnowszej generacji, aparat Fusion 48 MP, funkcję szybkiego ładowania bezprzewodowego MagSafe, złącze USB-C i pamięć masową od 256 GB. Całe mnóstwo iPhonea. Za dużo mniej.
Wytrzymała konstrukcja
Zaprojektowany, by trwać.
Piękny. I zaprojektowany tak, żeby piękno nie mijało z czasem. iPhone 17e ma wytrzymałe aluminiowe krawędzie, a z przodu najnowszą warstwę ochronną Ceramic Shield 2, zapewniającą trzykrotnie wyższą odporność na zarysowania niż w iPhonie 16e. Jest niesamowicie wytrzymała i gotowa stawić czoła nieoczekiwanym wypadkom - chroni przed zarysowaniami, upadkami i uszkodzeniami. iPhone 17e ma też port USB-C, który umożliwia ładowanie i podłączanie urządzeń Apple czy akcesoriów.
Wydajność i bateria
Moc na długo.
iPhone 17e ma ten sam czip A19, który napędza modele iPhonea 17, dzięki czemu zyskuje fenomenalną moc i wydajność. Dlatego wszystko, co na nim robisz, dzieje się szybko i płynnie. I będzie świetnie działać przez wiele kolejnych lat. Modem C1X zapewnia nawet 2x większą maksymalną prędkość pobierania w sieci 5G niż modem C1 w iPhonie 16e. Razem z czipem A19 pozwala wszystkiemu, co kochasz - od strumieniowania po granie w gry klasy AAA - działać niesamowicie gładko. A dzięki energooszczędności czipa i wielkiej pojemności baterii iPhone 17e działa bardzo długo na jednym ładowaniu. Możesz oglądać i oglądać i oglądać wideo - do 26 godzin.
Aparat Fusion 48 MP
Portrety jak z galerii.
Wszechstronny aparat Fusion 48 MP w iPhonie 17e łączy możliwości dwóch zaawansowanych aparatów w jednym. Możesz więc robić zdjęcia o ultrawysokiej rozdzielczości i kręcić wideo kinowej jakości w standardzie 4K z niesamowitą liczbą detali. Albo użyć zoomu 2x, aby przybliżyć obraz z jakością optyczną. A dzięki funkcji udoskonalonych portretów jeszcze łatwiej uchwycisz w kadrze gotowe do oprawienia zdjęcia portretowe.
Coraz więcej miejsca.
Na coraz więcej wspomnień.
Dzięki bazowej pamięci o pojemności od 256 GB, 2x większej niż w iPhonie 16e i 4x większej niż w iPhonie 12, masz więcej miejsca na to, co ważne. Od zdjęć w ultrawysokiej rozdzielczości przez wideo 4K po Twoje ulubione apki, gry i inne rzeczy - masz mnóstwo miejsca na to, co kochasz. I na wszystko, co polubisz w przyszłości.
Wszystko, co kluczowe.
W Twoim iPhonie.
W najnowszych modelach iPhonea jeszcze łatwiej się zakochać. WiFi, 5G i technologia eSIM11 dają błyskawiczną i bezpieczną łączność. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak Wykrywanie wypadków, zostały zaprojektowane, żeby zapewnić Ci spokój ducha, a funkcje stworzone dla Apple Intelligence ułatwiają realizację codziennych zadań. System iOS umożliwia bezproblemowe udostępnianie zdjęć i plików, kontakt z bliskimi i wiele więcej.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
iPhone 17e |
| Transmisja danych | LTE 5G GPRS EDGE Bluetooth HSPA UMTS (WCDMA) HSPA+ HSUPA HSDPA |
| Sieć GSM | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz 1700 MHz 1900 MHz 900 MHz 2100 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz 900 MHz (8) 2100 MHz (1) 1800 MHz (3) 1900 MHz (2; 25) 2300 MHz (40) 1700 MHz (4) 700 MHz (28) 800 MHz (20) 3600 MHz (43) 2500 MHz (7) 2600 MHz (38) 850 MHz (5) |
| Obsługa 5G | Tak |
| Sieć 5G | 2100 MHz 1800 MHz 2600 MHz 3500 MHz 700 MHz 800 MHz 850 MHz 900 MHz 1900 MHz 2300 MHz 2500 MHz 1500 MHz 3700 MHz |
| Przekątna ekranu | 6,1'' |
| Rozdzielczość | 2532 x 1170 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
Wyświetlacz iPhonea 17e ma zaokrąglone rogi, które podkreślają jego opływowe kształty, a zarazem wpisują się w kształt regularnego prostokąta. Przy założeniu, że powierzchnia ekranu jest prostokątem, jego przekątna wynosi 6,06 cala (faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy). |
| System operacyjny | iOS 26 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 512 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 12 Mpix |
| Aparat - Tył | 48 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
Aparat główny:
Aparat przedni:
|
| Karta SIM | eSIM Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC 5G UMTS LTE Bluetooth WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Czujniki | Face ID Czujnik oświetlenia otoczenia (światła) Żyroskop Czujnik zbliżeniowy/SAR Baroskop Akcelerometr |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 146.7 mm |
| Szerokość | 71.5 mm |
| Głębokość | 7.8 mm |
| Waga | 170 g |
| Pozostałe parametry |
Apple Pay:
|
| Oznaczenia | |