INABA DASHI DELIGHTS Kurczak Tuńczyk 70g bulion dla kota
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.75 Cena przed promocją: 11.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.75 Cena przed promocją: 11.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | INABA Dashi |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 70 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Kurczak |
| Białko | 11% |
| Zawartość tłuszczu | 0,5% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość wilgoci | 88% |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 80mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.