INABA CIAO Bulion z kurczaka z przegrzebkami 40g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.10 Cena przed promocją: 7.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.10 Cena przed promocją: 7.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | INABA Ciao |
| Seria | INABA Ciao Broth |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Główny smak | Ryby |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 40 g |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Białko | 9,4% |
| Zawartość tłuszczu | 1% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość wilgoci | 88% |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 10mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.