INABA CHURU Varietes Tuńczyk - kot 50x14g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 120.74 Cena przed promocją: 134.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 120.74 Cena przed promocją: 134.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 50 x 14 g |
| Seria | INABA Churu |
| Seria | INABA Churu Multipacks |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Słoik |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość tłuszczu | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 88% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Białko | 8,5% |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 191mm |
| Wysokość | 122mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.