INABA CAT CHURU TIDBITS 3P TUNA&SALMON 3x12g
Dostępność: 1 szt.
Cena: 16.81 Cena przed promocją: 18.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 16.81 Cena przed promocją: 18.68 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 3 x 12g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla kota |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | INABA Churu |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Zawartość wilgoci | 68% |
| Białko | 20% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Popiół surowy | 1% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 120mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.