IMPACT 100 MS MONO
Symbol: 1001419
Dostępność: 6 szt.
Cena: 225.00 Cena przed promocją: 250.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1001419
Dostępność: 6 szt.
Cena: 225.00 Cena przed promocją: 250.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
IMPACT 100 to zestaw słuchawkowy, który zapewnia wyjątkowy stosunek jakości do ceny. Dzięki inteligentnym funkcjom zwiększającym wydajność i ultralekkiej konstrukcji jest to idealny zestaw słuchawkowy dla profesjonalistów, którzy dużo rozmawiają.
Miękki silikonowy pałąk i nauszniki ze sztucznej skóry zapewniają wygodę przez cały dzień, a wbudowany kontroler z podświetlanymi przyciskami i charakterystycznymi kształtami pozwala na bezproblemowe sterowanie połączeniami.
Dołączony adapter z USB-C na USB-A eliminuje problemy z łącznością, a certyfikaty z Microsoft Teams i wiodącymi platformami UC gwarantują bezproblemowe połączenia i przyjazną dla użytkownika obsługę w każdej konfiguracji biurowej.
Jeśli szukasz niedrogiego, profesjonalnej jakości zestawu słuchawkowego, IMPACT 100 jest najlepszy w swojej klasie..
Profesjonalna jakość dźwięku w przystępnej cenie dla każdego - Uzyskaj wyjątkowy stosunek jakości do ceny dzięki temu podstawowemu zestawowi słuchawkowemu z certyfikatem Microsoft Teams i wiodących platform UC.
Ultralekka konstrukcja zapewniająca komfort przez cały dzień Najlżejszy zestaw słuchawkowy w swojej kategorii, ważący zaledwie 76 gramów, wyposażony w wytrzymały, miękki silikonowy pałąk i nauszniki ze sztucznej skóry.
Inteligentne przyciski do bezproblemowego sterowania połączeniami - Wbudowany kontroler jest wyposażony w podświetlane przyciski o charakterystycznych kształtach, co zapewnia bezproblemową kontrolę połączeń.
Gwarantowana trwałość w codziennym użytkowaniu Wysokiej jakości materiały i solidna konstrukcja sprawiają, że IMPACT 100 to zestaw słuchawkowy, na którym można polegać, nawet w najbardziej wymagających warunkach..
Wygodna łączność USB-C i USB-A - Łatwo połącz się z dowolnym urządzeniem biurowym za pomocą dołączonego adaptera USB-C i USB-A.
Zaawansowany mikrofon z redukcją szumów Mikrofon na elastycznym wysięgniku oraz algorytmy redukcji szumów poprawiają jakość połączeń.
Epos
Industriparken 27
2750 Ballerup, Daniacontact@eposaudio.com
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Nawigacja Telefonia internetowa Muzyka Pozostałe Gaming Telefonia komórkowa Telewizja |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free Usuwanie echa akustycznego (AEC) Tłumienie dźwięków z otoczenia Redukcja szumów Brak Wykrywanie aktywności głosowej (VAD) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 1 x USB (Type C) |
| Złącze LINK | USB-A |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 40 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Tak Na pałąku |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Materiał nauszników | Pianka Skóra syntetyczna Gąbka |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 51 g |
| Oznaczenia | |