Husky Śpiwór puchowy DRAPE -20 °C, 85 x 220 cm, 1,25 kg, niebieski
Symbol: HC0-0056
Dostępność: 8 szt.
Cena: 939.86 Cena przed promocją: 1044.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HC0-0056
Dostępność: 8 szt.
Cena: 939.86 Cena przed promocją: 1044.29 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Model | Śpiwór typu mumia |
| Trzysezonowy | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Zakapturzony | Tak |
| Temperatura graniczna | -20 °C |
| Wypełnienie śpiwora | Kaczy puch, 90/10 - 700 cuin |
| Materiał | Nylon 20D 380T |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Masa wypełnienia | 600 g |
| Wymiary po złożeniu | 35 x 20 cm |
| Wysokość produktu | 2200 mm |
| Szerokość produktu | 850 mm |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać w suchym miejscu.
• Unikać długotrwałego kontaktu z wilgocią.
• Nie używać w pobliżu otwartego ognia.