Hulajnoga Razor Model A Holographic (13073089)
Symbol: 13073089
Dostępność: 6 szt.
Cena: 177.48 Cena przed promocją: 197.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13073089
Dostępność: 6 szt.
Cena: 177.48 Cena przed promocją: 197.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Maksymalne obciążenie | 65 kg |
| Dedykowane płci | Dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Materiał podestu | Aluminium |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 823 mm |
| Szerokość produktu | 607 mm |
| Szerokość | 605mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 100mm |
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.