Hulajnoga Razor A5 Lux, niebieska (13073042)
Symbol: 13073042
Dostępność: 6 szt.
Cena: 332.28 Cena przed promocją: 369.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13073042
Dostępność: 6 szt.
Cena: 332.28 Cena przed promocją: 369.20 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Materiały | Aluminium |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wysokość regulowanej kierownicy | Tak |
| Nóżka | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Typ kół | Pełne |
| Regulacja wysokości uchwytu | Tak |
| Model | A5 Lux |
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Wysokość produktu | 1050 mm |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Waga produktu | 3,85 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 770mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 120mm |
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.