Holista Spirulina 100g
Dostępność: 12 szt.
Cena: 46.66 Cena przed promocją: 51.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 46.66 Cena przed promocją: 51.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres rekonwalescencji |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Suplementacja diety BARF |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Waga produktu | 100 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Dodatkowe cechy | Suplementacja diety BARF |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Białko | 57 % |
| Popiół surowy | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Szerokość | 72mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 77mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.