Holista Liver Help 24.3g 90tabl
Dostępność: 17 szt.
Cena: 51.03 Cena przed promocją: 56.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 17 szt.
Cena: 51.03 Cena przed promocją: 56.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wątrobowy |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Białko | 11,7% |
| Szerokość | 39mm |
| Długość | 39mm |
| Wysokość | 81mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.