Holista Cod Liver Oil Tran 100ml
Dostępność: 9 szt.
Cena: 56.86 Cena przed promocją: 63.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 56.86 Cena przed promocją: 63.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Waga produktu | 100 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 47mm |
| Wysokość | 136mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.