Holista Cistus Herb Czystek 100g
Dostępność: 1 szt.
Cena: 42.28 Cena przed promocją: 46.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 42.28 Cena przed promocją: 46.98 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Waga produktu | 100 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Suplementacja diety BARF |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.