Hilton liofilizowany przysmak z kaczką i gruszką dla psa 50g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.78 Cena przed promocją: 10.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.78 Cena przed promocją: 10.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Kaczka |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Waga produktu | 50 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Bezglutenowe | Tak |
| Popiół surowy | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 2% |
| Białko | 50% |
| Włókna surowe | 8% |
| Zawartość wilgoci | 6% |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 193mm |
| Wysokość | 35mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.