Hill's PD derm complete, skin care & food sensitivities, original, dla psa 1.5 kg
Dostępność: 18 szt.
Cena: 84.61 Cena przed promocją: 94.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 18 szt.
Cena: 84.61 Cena przed promocją: 94.01 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wypadająca sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Bez cukru | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Bez soi | Brak danych |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Popiół surowy | 5% |
| Białko | 15,6% |
| Zawartość tłuszczu | 14,8% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 330mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.