HUB USB 4 Portowy Halyx
Symbol: 24947
Dostępność: 12 szt.
Cena: 101.70 Cena przed promocją: 113.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24947
Dostępność: 12 szt.
Cena: 101.70 Cena przed promocją: 113.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Halyx 4-portowy hub USB 3.2 Gen1
Stylowy aluminiowy hub USB doda komputerowi 4 dodatkowe porty USB-A o prędkości 5 Gb/s.
4-Portowe Party
Klawiatura czy mysz? Kamera czy zestaw słuchawkowy? Dzięki 4 wygodnym portom nigdy nie będziesz musiał decydować, które z urządzeń USB podłączyć - wszystkie są tutaj mile widziane!
Nie są potrzebne żadne instrukcje
Halyx nie może być łatwiejszy w użyciu - wystarczy podłączyć go za pomocą pojedynczego kabla USB i gotowe. To proste jak ABC (lub USB!).
Mały, stylowy i wytrzymały
Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie i kompaktowej konstrukcji, Halyx jest wytrzymały i na tyle mały, że nie zajmuje dużo miejsca na biurku. Dodatkowo wygląda naprawdę ładnie!
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 1 x USB Type A Męska 4 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 11 Chrome OS Mac OS |
| Kolor | Srebrny |
| Długość przewodu | 10 cm |
| Wymiary |
21 x 211 x 11 mm |
| Waga | 38 g |
| Oznaczenia | |