HSM Płyn czyszcząco-konserwujący do niszczarek 250ml
Symbol: 1235997403
Dostępność: 24 szt.
Cena: 48.42 Cena przed promocją: 53.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1235997403
Dostępność: 24 szt.
Cena: 48.42 Cena przed promocją: 53.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Objętość | 0,25 l |
| Model | Smar |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 240mm |
• Nie wdychać oparów.
• Przechowywać z dala od źródeł zapłonu - nie palić.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.