HSM Niszczarka nośników danych StoreEx HDS 230 20x40
Symbol: 1778124
Dostępność: 10 szt.
Cena: 166184.96 Cena przed promocją: 184649.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1778124
Dostępność: 10 szt.
Cena: 166184.96 Cena przed promocją: 184649.96 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wydajność przerobu taśma magnetyczna | 500 St/h |
| Wymiary ścinek | 20 x 40-50 mm |
| Wydajność przerobu dysków HDD 2,5" | 1500 St/h |
| Szerokość robocza | 16,5 cm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność kosza | 45 l |
| Niszczenie papieru | Nie |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/H-4/O-1/T-2 |
| Niszczenie dyskietek | Tak |
| Wydajność przerobu do CD/DVD | 7500 St/h |
| Niszczenie taśm magnetycznych do 3,5'' | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Niszczenie zszywek | Nie |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Poziom hałasu | 49 dB |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wydajność przerobu dysków HDD do 3,5" | 360 St/h |
| Niszczenie dysków twardych do 3,5'' | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 400 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wysokość produktu | 1420 mm |
| Szerokość produktu | 1580 mm |
| Głębokość produktu | 905 mm |
| Waga produktu | 733 kg |
| Rozmiar otworu | 30 x 16,5 x 6 cm |